פלאנט קייטרינג בע"מ
 
 
 
 
072-3224002
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
פלאנט קייטרינג היא חברת קייטרינג מובילה בישראל עם 4 ערכים מרכזיים: טעמים ביתיים, איכות המנות, מצוינות בביצוע ובשירות והתאמת פתרונות לכל לקוח – עסקי ופרטי כאחד. צוות החברה כולו פועל יום יום ליישום ערכים אלו בהצלחה, במטרה להבטיח לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף. אם לא די בכך, רמת שביעות הרצון של הלקוחות נבחנת מדי רבעון, כדי להמשיך ולשפר את המוצרים ואת השירות.
 

אוכל משובח היישר מהמטבח

 
בשנת 2000 הקמנו מטבח ייחודי לייצור תבשילים ומוצרי מזון מגוונים. המטבח פועל בשיטת "בשל-צנן", המבטיחה את איכות המזון, טעמיו ועסיסיותו גם בזמן ההגשה. המטבח המותאם לעבודתנו מאפשר לבשל ולהכין מאכלים בכל סגנון, כמות וטעם, ובכך להציע לכם תפריט עשיר ומגוון במיוחד.
 

שומרים על הבריאות שלכם

 
המזון מיוצר על-פי תקנים אירופאיים מחמירים (ISO 9001:2015) ותקן בינלאומי HACCP, תחת פיקוח של משרד הבריאות והשירותים הווטרינריים הארציים ובהשגחת הרבנות הראשית לישראל. כמו כן, המטבח עומד בסטנדרטים הגבוהים של ייצור מזון בארץ, מוסמך על-ידי המכון לבקרה ולאיכות IQC ומקבל ליווי צמוד ממעבדת מזון מוכרת לאבטחת איכות המזון. אנו מחזיקים ברישיון להובלת מזון ומקפידים לשמור על רמת היגיינה מרבית של המזון בכל שלבי ייצורו, אריזתו ושינועו לכל רחבי הארץ.
 

כשארוחה הופכת לחוויה

 
צברנו לאורך השנים את הידע והיכולת להקים ולתפעל חדרי אוכל מודרניים עם אווירה חמה ונעימה. התאמת התפריט ואנשי השירות לאופי המקום, ללקוח ולסועדים, הופכים כל ארוחה לחוויה קולינרית של ממש, בה האוכל הוא העיקר. לכן אנו משתמשים אך ורק בחומרי גלם מובחרים, העומדים בכל התקנים של משרד הבריאות ובכל הדרישות של ציבור הלקוחות.
 
 
 

ימי שני ושישי ללא בשר

 
פלאנט קייטרינג עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מיזם Meatless Monday של מיקי חיימוביץ. כשותפים אסטרטגיים של הפרויקט הארצי, אנו מציעים בכל יום שני ובכל יום שישי חוויה קולינרית טבעונית לגמרי, שגם קרניבורים נהנים ממנה.
הכול בניצוחו של השף שלנו, משה אוחנה, שאפילו קיבל אות הוקרה ממיקי חיימוביץ על תרומתו למיזם.
 

עם לקוחותינו נמנים:

 
 
sap
 
 
 
טבע
 
 
 
קניאל
 
 
 
רולדין
 
 
 
ויסוטצקי
 
 
 
שפיר
 
 
 
 
מחפשים חברת קייטרינג מקצועית ואמינה?
צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר: 072-3224002.